Hat-trick Messija, volejčina Icardija i Vecinov gol za pobjedu u nadoknadi!

Nogometaši Barcelone očekivano su kod kuće pobijedili PSV Eindhoven s 4:o u prvoj utakmici grupne faze Lige prvaka. U drugom susretu koji je počeo u 18:55 sati, Inter je kod kuće slavio s 2:1 protiv Tottenhama.

Barcelona je dominirala tijekom cijelog susreta, a pogodak odluke postigao je Lionel Messi u 32. minuti. Argentinac je majstorski pogodio mrežu nemoćnog Zoeta iz slobodnog udarca.

Na 2:0 povisio je Ousmane Dembele pogotkom u 75. minuti, za dvije minute na 3:0 još jednom je pogodio Messi, a konačnih 4:0 postavio je sveprisutni Leo Messi te tako postigao hat-trick na otvaranju nove sezone Lige prvaka.

U drugom susretu skupine B Inter je u infarktnoj završnici preokrenuo Tottenham te slavio s 2:1. Pogotke za domaćina postigli su Icardi u 83. minuti (spektakularan volej) te Vecino u 92. minuti. Za Spurse je pogodio Eriksen u 53. minuti.