Hat-trick u Zlatanovom stilu i brutalna provokacija na kraju utakmice

Los Angeles Galaxy slavio je pobjedu protiv Los Angeles FC rezultatom 3:2 a sve pogotke za svoj tim postigao je nevjerovatni Zlatan Ibrahimović.

Ibrahimović u osmoj minuti susreta postiže prvi pogodak i donosi poravnanje Galaxyju.

Bio je to spektakularan gol u njegovom stilu, kada je nakon driblinga sa 16 metara atraktivnim udarcem pogodio nebranjeni dio mreže gostujućeg gola.

U 56. minuti, Ibrahimović postiže drugi pogodak i donosi preokret svojoj ekipi. Ovaj put Šveđanin je centaršut sa lijeve strane iskoristio da nadskoči protivničku odbranu i glavom pogodio za veliko slavlje navijača Galaxyja.

Pitanje pobjednika riješio je, nakon što je kompletirao savršen hat-trick, sjajni Zlatan Ibrahimović, a on je treći gol postigao lijevom nogom s nekih 20 metara čime je stavio tačku na ovaj meč.

Nakon meča, Ibrahimović nije mogao sakriti emocije pa je poslao oštru i provokativnu poruku gostujućim igračima.

“Idite kući, male ku*vice” – poručio je nakon utakmice kontroverzni napadač.