Hatem Ben Arfa se poigrao s kompletnom momčadi Monaca!

U srijedu navečer odigrana je uzbudljiva četvrtfinalna utakmica francuskog Liga kupa između Monaca i Rennesa. Momčad Thierryja Henryja je nakon dugotrajnog izvođenja kaznenih udaraca uspjela pobijediti Rennes.

U prvom dijelu, momčadi su bile izjednačene, ali je Rennes prvi došao do vodstva. U 30. minuti Benjamin Bourigeaud lijepo je pogodio za 1:0 nakon fenomenalne individualne akcije Hatema Ben Arfe.

Nekadašnji francuski reprezentativac je nakon slobodnog udarca ispremiješao kompletnu momčad Monaca i sjajno asistirao Bourigeaudu.

U nastavku je Rony Lopes zabio za 1:1, a rezultat se do kraja susreta nije mijenjao. Nakon toga se krenulo s izvođenjem kaznenih udaraca, a u toj lutriji promašio je Rennesov vratar i odveo Monaco u polufinale.