HEROJ DEMBELE: Barcelona preokretom do teške pobjeda kod Sociedada!

Barcelona nastavlja s pobjedama u španjolskoj Primeri. Do četvrtog ovosezonskog slavlja u isto toliko kola momčad Ernestea Valverdea je stigla teže od očekivanog s 2:1 protiv Real Sociedada na Anoeti.

Domaćini iz San Sebastiana poveli su u 12. minuti pogotkom Elustonda. Iako je Barcelona konstantno vršila pritisak na obranu Sociedada bio je to rezultat s kojim se otišlo na odmor.

U nastavku drugog dijela Barca je izjednačila, u 63. minuti, preko Luisa Suareza nakon katastrofalne reakcije domaćeg vratara Rullija. Samo tri minute kasnije pobjedu Kataloncima donio je Ousmane Dembele nakon gužve u kaznenom prostoru.

Barcelona je na vrhu Primere s četiri pobjede u isto toliko kola, dok je Real Sociedad na 10. mjestu s četiri osvojena boda.