HRVAT IZGUBIO ŽIVCE: Kovačić planuo na Allija u još neviđenom ispadu bijesa!

Nogometaši Chelseaja su kao gosti pobijedili momčad Tottenhama rezultatom 2:0 u 18. kolu engleske Premier lige.

Popularni londonski derbi za četvrtu poziciju i Ligu prvaka odlučio je Brazilac Willian s dva pogotka, u 12. minuti i iz kaznenog udarca u četvrtoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena.

Mateo Kovačić upisao je asistenciju kod prvog pogotka Chelseaja, a osim još jedne odlične predstave, skrenuo je svijetla pozornice na sebe u 43. minuti utakmice kad se sukobio s Dele Allijem.

Hrvatski veznjak napravio je prekršaj nad Englezom, nakon čega mu je ovaj nešto dobacio i nastao je pravi metež na terenu. Većinom jako miran i povučen, Kovačić je potpuno izgubio živce, uputio Alliju u lice nekoliko psovki i gotovo isprovocirao fizički sukob.

Veći incident spriječili su ostali igrači Chelseaja i Tottenhama, a sudac Anthony Taylor obojicu je “nagradio” žutim kartonom.