Hrvatski nogometni savez objavio koliko je ozbiljna ozljeda Domagoja Vide!

Hrvatski reprezentativac Domagoj Vida morao je napustiti ogled s Portugalom već u prvom poluvremenu nakon ozljede ruke. Bio je nesretan splet okolnosti u kojem ga je ozlijedio suigrač Lovre Kalinić.

Hrvatska nogometna reprezentacija odigrala je neriješeno na gostovanju kod Portugala 1:1, a najviše brige zadala je ozljeda Domagoja Vide, koji je zadobio težak udarac u ruku od strane vlastitog vratara Lovre Kalinića.

Stoper Bešiktaša pokušao je nastaviti, ali nakon nekoliko minuta iznesen je na nosilima s terena, a zamijenio ga je Tin Jedvaj. Brojni navijači strahovali su da je riječ o teškoj ozljedi, ali na svu sreću, Hrvatski nogometni savez objavio je da je riječ o lakšoj ozljedi.

Vida nakon tog sudara ima jaku kontuziju nadlaktice, ali na pregledu rentgenskom snimkom nisu se vidjele nikakve koštane ozljede i trebao bi uskoro biti spreman“, otkrio je liječnik reprezentacije dr. Zoran Bahtijarević.

Iako za sada još nema službenih potvrda, Vida najvjerojatnije neće biti spreman za prvu utakmici Vatrenih u Ligi nacija protiv Španjolske koja je na rasporedu 11. septembra.