Hrvatski veznjak zabio golčinu u rašlje za CSKA Moskvu! [VIDEO]

Mladi hrvatski veznjak Kristijan Bistrović postigao je svoj drugi gol sezone u golijadi CSKA Moskve protiv Urala. Slavni ruski klub je na domaćem terenu s uvjerljivih 4:0 došao do svoje druge pobjede u sezoni.

Premda je prvo ime susreta Fedor Chalov koji je postigao hat-trick, najljepši pogodak na utakmici postavio je Kristrijan Bistrović pogotkom u 89. minuti susreta.

Dvadesetogodišnji Hrvat je primio loptu na dvadesetak metara i isprve snažno opucao direktno u rašlje! Bio mu je to drugi pogodak nakon što je prije dva tjedna postigao gol Arsenalu iz Tule.

Treba reći kako je njegov vršnjak i sunarodnjak Nikola Vlašić također odigrao zapaženu ulogu u moskovskoj momčadi, a na terenu je proveo svih 90. minuta. Za CSKA je ovo druga pobjeda u šest kola, a trenutno se nalaze na petom mjestu.