Ibrahimovića pitali može li Inter osvojiti Scudetto – odgovor je brutalan!

Petnaest kola prije kraja talijanske Serie A na vrhu je prava gužva. Branitelj naslova Juventus bodovno je izjednačen s Interom, a Lazio zaostaje samo jedan bod.

Inter je u nedjelju navečer ostvario trijumf nad gradskim rivalom Milanom rezultatom 4:2, i to nakon što je na poluvremenu gubio 2:0 golovima Ante Rebića i Zlatana Ibrahimovića.

‘Nerazzurri’ su sjajnom igrom u drugom dijelu stigli do velikog preokreta golovima Marcela Brozovića, Matiasa Vecina, Stefana de Vrija i Romelua Lukakua.

Milan je odigrao fenomenalno prvo poluvrijeme, a najraspoloženiji je bio 38-godišnji Ibrahimović. Iskusni napadač prvo je asistirao Rebiću, a onda u završnici prvog dijela i sam zatresao mrežu.

Iako se tada činilo da će ‘Rossoneri’ pobijediti velikog rivala, u nastavku se dogodio čudesan preokret.

Inter se s nova tri boda bodovno izjednačio s Juventusom na vrhu tablice, a Ibrahimovića su nakon derbija novinari pitali može li Inter osvojiti ‘Scudetto’.