IDE KAO RAKETA: Trk Adame Traorea uništio obranu Liverpoola

Nogometaši Wolverhamptona su s 2:1 poraženi od Liverpoola na svom Molineuxu u posljednjem susretu 24. kola engleske Premier lige.

Trener ‘Redsa’ Jurgen Klopp priznao je da se njegova momčad izvukla i uz dosta sreće produžila nevjerojatan niz neporaženosti na 40 utakmica.

Uh, bila je ovo velika pobjeda za nas. Nuno Espirito Santo radi fenomenalan posao. Wolvesi su puno drugačiji od ostalih klubova protiv kojih igramo jer koriste punu širinu terena“, poručio je strateg Liverpoola.

Wolvesi su odigrali hrabru utakmicu, imali su niz velikih šansi za preokret, ali nisu uspjeli dva puta svladati Liverpoolovog Alissona.

Još jednu dobru utakmicu odigrao je brzonogi Adama Traore. Robusno krilo Wolvesa stvaralo je probleme obrani ‘Redsa’ od prve do zadnje minute, a njegova brzina posebno je došla do izražaja u 51. minuti.

Raul Jimenez majstorski je povukao loptu na sredini terena, a onda krasno proigrao Traorea. Španjolac se sjurio prema golu Liverpoola, ostavivši iza sebe cijelu obranu ‘Redsa’ i laserskim centaršutom asistirao Meksikancu za pogodak.

Do Wolvesova, Liverpool je imao sedam utakmica bez primljenog pogotka. Inače, Traoreu je ovo bila sedma asistencija u Premier ligi ove sezone.