Inter srušio Bresciu i privremeno preuzeo vrh Serie A!

Nogometaši Intera skočili su na prvo mjesto tablice nakon što su u utorak u 10. kolu Serie A u gostima svladali Bresciu s 2:1.

Gosti su poveli pogotkom Lautara Martineza u 23. minuti, a na 2:0 povisio je Romelu Lukaku sjajnim pogotkom u 63. minuti. Brescia je do kraja susreta uspjela smanjiti rezultat na 2:1 autogolom Milana Škriniara u 76. minuti.

Utakmicu je obilježio i nevjerojatan promašaj Marija Balotellija, koji je s otprilike dva metra loptu napucao visoko preko gola Samira Handanoviča.

Ovom pobjedom Inter je preuzeo lidersku poziciju na tablici Serie A, barem do srijede navečer, kada Juventus igra svoj dvoboj 10. kola s Genoom.

U ranijem terminu od 19 sati Verona je u gostima kod Parme slavila s 1:0. Do pobjede je stigla prekrasnim pogotkom Darka Lazovića, koji je u 10. minuti s 20-tak metara pogodio rašlje.