Inter slavio na neugodnom gostovanju kod Bologne, heroj Lukaku!

Inter je na gostovanju kod Bologne u sklopu 11. kola italijanskie Serije A slavio nakon preokreta rezultatom 2:1.

Iako su u Bolognu stigli kao veliki favoriti, momčad Antonija Contea stigla je do tri boda u sudijskoj nadoknadi zahvaljujući najskupljem pojačanju.

Prvo poluvrijeme nije ponudilo velike prilike i uzbuđenja, pa su nogometaši obje ekipe na desetominutni odmor otišli rezultatom 0:0.

Igrala se 59. minuta kada Soriano udarcem sa 20-ak metara matira Handanovića i donosi svom timu prednost od 1:0.

Taj je pogodak razbudio Inter koji nakon toga kreće svim silama po bodove. Prvi korak ispunili su u 75. minuti kada se Lukaku našao na pravom mjestu da loptu pospremi u praznu mrežu.

Do kraja meča napadački pristup se isplatio gostima. Sviran je jedanaesterac kojeg u pogodak i u tri boda pretvara Romelu Lukaku.