Jesenja titula BHT Premier lige je na Koševu!

Sarajevo je u sklopu 18. kola BHT Premijer lige na svom stadionu savladalo rivale iz Gradačca rezultatom 3:1 i na taj način osvojilo titulu jesenjeg prvaka.

U 15. minuti Sarajevo je ipak povelo. Velkoski je sjajno uposlio Benjamina Tatara, a ovaj prekrasno pogađa za prednost od 1:0.

Samo šest minuta kasnije gosti dolaze do izjednačenja. Osmanagić je izveo korner, na pravom mjestu je Saša Jovović koji pogađa za 1:1.

Nakon primljenog gola Bordo tim kreće još ofanzivnije i u 26. minuti dolaze do novog gola. Odbrana gostiju je zaboravila na Velkoskog koji se ubacio iz drugog plana i zabio je gol za 2:1.

Do trećeg gola ekipa Husrefa Musemića dolazi u 34. minuti. Hebibović je napravio odličan posao po desnoj strano i uposlio je Rahmanovića. Udarac veznjaka Sarajeva brani golman gostiju Erić, ali se na pravom mjestu našao Ahmetović koji pogađa za 3:1.