JEZIV DUO: Hat-trick golova Maduekea i hat-trick asistencija Palmera za ‘šesticu’ Chelseaja protiv Wolvesa

Nogometaši londonskog Chelseaja su u utakmici drugog kola engleskog Premiershipa uvjerljivo savladali ekipu Wolverhamptona rezultatom 6:2.

Današnju utakmicu definitivno su obilježili fantastični Noni Madueke i Cole Palmer, a ovaj duo je za svega 14 minuta upisao hat-trick golova, odnosno asistencija.

Prvo je Jackson već u drugom minutu susreta doveo ‘Plavce’ u vodstvo, da bi u 27. minutu Matheus Cunha uspio da vrati ‘Vukove’ u igru pogotkom za poravnanje.

Do kraja poluvremena vidjeli smo još dva pogotka. Palmer je na asistenciju Jacksona vratio prednost Chelseaju u 45. minutu, dok je u sudačkoj nadoknadi Larsen zabio za rezultatski egal.

Već s početkom drugog dijela igre demonstracija sile u režiji engleskih reprezentativaca. Naime, od 49. pa do 63. minuta je Madueke postigao tri gola, a za svaki mu je asistirao Palmer. Konačnih i visokih 6:2 postavio je Felix 10 minuta prije kraja regularnog toka meča.

Vrijedi spomenuti da je u drugoj utakmici drugog kola Premiershipa Newcastle United remizirao kod Bournemoutha rezultatom 1:1. Za domaćina je pogodio Tavernier nekoliko minuta prije kraja poluvremena, da bi konačnih 1:1 postavio Gordon u 76. minutu.