Joao Moutinho izveo najgori korner u povijesti Premierlige!

Nogometaši Manchester Uniteda u ovim trenucima gostuju kod Wolverhamptona u sklopu 33. kola engleskog nogometnog prvenstva.

Trener ‘Crvenih vragova’ Ole Gunnar Solskjaer napravio je nekoliko izmjena u početnoj postavi, pa je tako priliku dobio i Scott McTominay koji je to iskoristio na najbolji mogući način kada je u 13. minuti doveo United u vodstvo.

No, kratko je trajalo slavlje gostiju iz Manchestera. Nakon što je McTominay pogodio u 13. minuti za vodstvo, Diogo Jota je u 25. minuti poravnao rezultat na 1:1. Do kraja prvog dijela rezultat se nije mijenjao.

Međutim, prvo poluvrijeme obilježio je jedan specifičan udarac iz kuta. Naime, veznjak Wolvesa Joao Moutinho propisno se osramotio pokušavajući odigrati skraćeni korner. Portugalac je umjesto u noge svog suigrača, loptu poslao u – gol aut!