Jose Mourinho: U Interu sam imao najbolju momčad!

Portugalski nogometni trener Jose Mourinho smatra kako je Inter iz Milana najbolja momčad koju je trenirao u svojoj karijeri.

Mourinho nakon otkaza u Manchester Unitedu traži novi klub, a prema posljednjim izjavama čini se kako ne bi imao ništa protiv preuzimanja jednog od bivših klubova.

Inter je najbolji klub koji sam trenirao jer smo tamo sve osvojili. Moram biti objektivan jer ta ekipa je osvojila svako natjecanje u kojem je igrala“, rekao je Portugalac u televizijskoj emisiji beIN Sporta, pa zaključio:

Pobijedili su najbolju ekipu na svijetu tada, Barcelonu, 3:1, dobili su Bayern München u finalu 2:0, osvojili su Serie A s velikom prednošću, uzeli su kup, pobijedili su u tri finala u 10 dana.

Inter je pod vodstvom Mourinha osvojio naslove prvaka Italije u sezonama 2008./09. i 2009./10., a tijekom druge sezone u kojoj su uzeli Scudetto, osvojili su i Ligu prvaka i talijanski kup.