Juniori Dinama preko Bayern Munchena do četvrtfinala Lige prvaka!

Juniori zagrebačkog Dinama danas su u Minhenu slavili kod Bayerna u osmini finala Lige rpvaka nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca 6:5 (3:3).

Dinamo je do vodstva došao u drugoj minuti susreta, a strijelac je bio Krizmanić.

Iako nisu iskoristili par izglednih prilika, mladići iz Hrvatske su do dva gola prednosti stigli su u 28. minuti susreta, a strijelac je bio Karrica.

Bayern je uspio smanjiti u 35. minuti susreta, a strijelac je bio Dajaku. Ekipa iz Minhena izjednačila je u 88. minuti susreta nakon autogola Gvardiola.

Pobjednik je odlučen izvođenjem jedanaesteraca, a slavio je Dinamo nakon osam serija. U prvih pet vidjeli smo po dva promašaja na obje strane. Dinamo je jedanaesterce riješio u svoju korist rezultatom 6:5.