Juventus izgubio u Švicarskoj, Manchester United u Španjolskoj!

U srijedu navečer je odigrano šesto kolo skupine H Lige prvaka. Oba favorita, Juventus i Manchester United, doživjeli su neočekivane poraze. Talijani su stradali u Švicarskoj, dok je engleski sastav poražen u Španjolskoj.

Juventus je doživio neočekivan poraz u Bernu kod Young Boysa. Završilo je 2:1 za švicarskog prvaka zahvaljujući fantastičnoj večeri francuskog napadača Guillaumea Hoaraua koji je prvo u 38. minuti zabio iz kaznenog, a potom u 60. prekrasno pogodio za veliki trijumf svoje momčadi.

Talijanskom prvaku je nadu deset minuta prije kraja vratio Paulo Dybala lijepim pogotkom s ruba kaznenog prostora, a u 93. minuti Argentinac je još ljepše s dvadesetak metara pogodio za 2:2.

No, sudac Stieler poništio je taj pogodak jer je Cristiano Ronaldo smetao vrataru domaćina.

Manchester United izgubio je na gostovanju kod Valencije rezultatom 2:1. Strijelac vodećeg pogotka za španjolski sastav bio je Soler u 17. minuti, a na početku drugog poluvremena poraz Uniteda zapečatio je Jones autogolom.

Utješni pogodak za Mourinhovu momčad zabio je Rashford u 87. minuti. Do kraja susreta rezultat se nije mijenjao.

Juventus je završio na prvom mjestu s 12 bodova, drugi je United dva boda manje, treća Valencija s osam bodova, a posljednji Young Boysi s četiri osvojena boda.