Juventus nakon preokreta savladao Bresciju na gostovanju

Nogometaši Juventusa slavili su u 5. kolu italijanske Serie A na teškom gostovanju u Bresciji rezultatom 2:1.

Domaća ekipa je povela u 4. minuti kada je Szczesnyja matirao fenomenalni Donnarumma za veliko slavlje domaćih navijača.

U 40. minuti Chancellor je nakon velike konfuzije i gužve postigao bizaran autogol za 1:1 i tim rezultatom se otišlo na odmor.

‘Stara dama’ je do pobjede stigla u 63. minuti, a strijelac pogotka vrijedna tri boda bio Miralem Pjanić. Bh. veznjak je nakon odbijene lopte od živog zida precizno pogodio malu mrežu i donio pobjedu svom timu.

Juventus se ovim trijumfom vratio na prvu mjesto sa bodom, ali i utakmicom više od Intera koji u srijedu igra utakmicu protiv Lazija. Brescia je na 11. mjestu sa 6 osvojenih bodova.