KAKAV MAJSTOR: Cristiano Ronaldo utišao Johan Cruyff Arenu!

Ajax je na Johan Cruyff Areni ugostio Juventus u prvoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka. Rezultat je nakon prvog poluvremena 1:0 za goste.

Domaća momčad nastupa u najjačem mogućem sastavu, dok gostima nedostaje ključni čovjek obrane Giorgio Chiellini, kojeg mijenja Andrea Rugani.

Dodajmo kako Mario Mandžukić kao kapetan vodi Juventus, a svakako najvažnija je vijest povratak Cristiana Ronalda u početnu postavu nakon dva tjedna pauze zbog ozljede tetive.

Povratkom Portugalca na klupu je preselio 19-godišnji Moise Kean, koji je fantastično iskoristio priliku i u zadnjih pet susreta postigao je jednako toliko golova i jedva čeka ulazak u igru.

Juventus je poveo u 45. minuti pogotkom Cristiana Ronalda. Talijani su odigrali brzu kontru, Joao Cancelo je sjajno ubacio, a Ronaldo nakon skoka i šuta glavom matirao nemoćnog Onanu.