KAKAV MAJSTOR: Mane poslao Neymara po ćevape! [VIDEO]

U derbiju jučerašnjeg programa Lige prvaka Liverpool je na svom Anfieldu pobijedio Paris Saint-Germain 3:2 pogotkom Roberta Firmina u sudačkoj nadoknadi. Bila je to prava poslastica za sve nogometne zaljubljenike!

Redsi su poveli u 30. minuti nakon sjajnog pogotka glavom Sturridgea. Samo šest minuta kasnije domaćin je povećao svoju prednost pogotkom Milnera iz kaznenog udarca nakon neopreznog starta Bernata nad Wijnaldumom.

U efikasnom prvom poluvremenu goste je u igru vratio Meunier pogotkom u 40. minuti. U nastavku je Liverpool postigao i treći pogodak, točnije Salah, ali je poništen zbog ranijeg prekršaja Sturridgea nad vratarom PSG-a.

Iako je Liverpool bio opasnija momčad, Parižani su na kraju ipak uspjeli izjednačiti rezultat pogotkom Mbappea u 84. minuti. Međutim, tu nije bilo kraj uzbuđenjima na Anfieldu. U drugoj minuti sudačke nadoknade pobjedu Redsima donio je Roberto Firmino.

Potez večeri djelo je Sadia Manea, koji je sjajnim driblingom poslao Neymara po ‘ćevape’!