KAKVA GOLČINA ZA POBJEDU: Inter zasjeo na vrh Serie A!

Nogometaši Intera vratili su se na prvo mjesto Serie A. U susretu 12. kola Inter je pred svojim navijačima pobijedio Veronu s 2:1.

Verona se pokazala kao težak protivnik za momčad Antonija Contea, koja je tek u posljednjih 25 minuta stigla do preokreta i jako važne pobjede.

Gosti su poveli u 19. minuti pogotkom Valerija Verrea iz kaznenog udarca, a Inter se mučio sve do 65. minute. Valentino Lazaro je ubacio, a Matias Vecino glavom pogodio za 1:1.

Nakon postignutog pogotka ‘Nerazzurri’ su krenuli svim silama naprijed, a onda je Nicolo Barella u 83. minuti zabio dalekometnu golčinu za erupciju oduševljenja na Giuseppe Meazzi.

Inter je s ovom pobjedom ponovno vodeća momčad Serie A, ima dva boda i utakmicu više u odnosu na drugoplasirani Juventus koji svoju utakmicu 12. kola igra u nedjelju protiv Milana.