KAKVA LEGENDA: Angel Di Maria nagnuo bocu piva za vrijeme utakmice!

Napokon je počela knock-out faza Lige prvaka. Večeras se igraju dvije utakmice osmine finala, Manchester United i PSG te Roma i Porto. Naravno, puno atraktivniji je dvoboj na Old Traffordu.

Obje utakmice započele su minutom šutnje za tragično preminulog argentinskog nogometaša Emiliana Salu.

United je u susret ušao kao blagi favorit, iako je situacija prije dva mjeseca bila znatno drugačija jer je tada bio u katastrofalnoj formi pod vodstvom Mourinha, a PSG je imao zdrave i Neymara i Cavanija što večeras nije slučaj.

Prvo poluvrijeme završilo je bez pogodaka, a u nastavku drugog je PSG šokirao Old Trafford. Prvi gol zabio je Kimpembe u 53. minuti susreta.

Di Maria je ubacio iz kuta, a neobjašnjivo nečuvan Kimbempe na drugoj stativi nogom je poslao loptu u De Geinu mrežu.

Samo sedam minuta kasnije PSG je matirao United na Old Traffordu nakon sjajne polukontra Parižana, Di Maria je imao dovoljno vremena da pošalje precizan centaršut u sredinu gdje Kylian Mbappe utrčava između dvojice Unitedovih stopera i zabija za 0:2.

Posebno zanimljiva scena dogodila se u 55. minuti kada se Di Maria spremao izvesti korner, a na njega je jedan očajni navijač Uniteda bacio bocu piva. Argentinac, inače bivši član kluba s Old Trafforda, uzeo je bocu i “nazdravio” s navijačima te ih dodatno razbjesnio!