KAKVA LUDA UTAKMICA! PSG preokrenuo nakon 3:0, pa ostao bez pobjede u nadoknadi

Nogometaši PSG-a su u doista ludoj utakmici remizirali na gostovanju kod momčadi Amiensa rezultatom 4:4.

Parižani su šokirani već u devetoj minuti kada je Amiens poveo pogotkom Guirassyja na asistenciju Kakute. Dvadeset minuta kasnije domaći su poveli 2:0, a ovoga puta Kakuta je matirao Navasa.

U 40. minuti razigrani Kakuta je upisao drugu asistenciju, a Diabate poentirao za velikih 3:0 Amiensa. Do odlaska na odmor PSG je uspio smanjiti na 3:1 pogotkom Herrere.

U drugom dijelu je krenuo preokret Parižana, a prvi pogodak zabio je Kouassi u 60. minuti koji je pet minuta kasnije poravnao na 3:3. Pogodak za veliki preokret zabio je Icardi u 74. minuti.

Nakon toga je mogao PSG zabiti još nekoliko pogodaka. Imali su nekoliko dobrih prilika koje nisu iskoristili, a onda su sudačkoj nadoknadi primili pogodak. Konačnih 4:4 postavio je Guirassy svojim drugim pogotkom na utakmici.