Kakva ludnica! Milan golom Zapate u 97. minuti stigao do boda protiv Intera!

U prvoj utakmici 32. kola italijanske Serije A veliki gradski derbi na Giuseppe Meazzi igrali su Inter i Milan. Ovo je ujedno i prvi Derby della Madonnina nakon 31. godine u kojem Silvio Berlusconi nije na čelu kluba.

[ads1]

Milan je mnogo bolje otvorio današnju utakmicu i već u 2. minuti je imao sjajnu priliku. Pokušavali su put do mreže pronaći Deulofeu, Mati Fernandez i Kucka, lopta se potom odbila do Bacce koji sa 5-6 metara prebacuje gol Handanoviča.

Inter je gotovo iz ničega došao do vodstva u 36. minuti. Candreva je nakon jedne dubinske lopte pobjegao De Scigliu i lukavim udarcem matirao Donnarummu. U 44. minuti bilo je već 2:0. Ivan Perišić je pobjegao Calabriji po lijevoj strani, a onda u petercu idealno pronašao Icardija koji lako pogađa.

Milan je do pogotka stigao u 83. minuti. Suso je ubacio s desne strane, a Romagnoli loptu sproveo u mrežu Handanoviča. Ali, Rossonerri se nisu predavali i golom Zapate u posljednim sekundama utakmice stigli do velikog boda za ogromno slavlje na tribinama Meazze.