Kakvog dragulja u svojim redovima ima Hajduk! Bruno Durdov ispisao povijest u Hrvatskoj

220924Durdov

Dinamo je šokantno poražen u Koprivnici sa 4:1 od Slaven Belupa, dok je ekipa Hajduka nešto kasnije ugostila Goricu i slavila rezultatom 4:1 u sedmom kolu HNL-a, te tako sjajno iskoristila kiks ljutog rivala.

Hajduk je nedavno nadigrao Dinamo na Maksimiru s minimalnih 1:0 i na krilima tog trijumfa je na Poljudu ugostio Goricu. Motiv više je izabranicima Gennara Gattusa svakako bila vijest da su ‘Modri’ teško poraženi od Slavena.

Ipak, Splićani su tromo ušli u meč, pa su već u petom minutu autogolom Prpića gosti poveli sa 1:0. No, u nastavku su Durdov sa dva gola, te Livaja i Sigur sa po jednim pogotkom, donijeli preokret i tri boda domaćinu.

Bruno Durdov je postigao dva zaista lijepa pogotka, a on je uspio već ispisati povijest hrvatskog nogometa, odnosno HNL-a, što je zaista ogroman podvig.

Naime, Durdov je sa 16 godina, 9 mjeseci i 10 dana postao najmlađi strijelac HNL-a svih vremena i na taj način je ponovo istakao svoj talent i potvrdio da ga čeka blistava karijera.