Kakvu ljevicu ima ovaj dečko: Fenomenalan volej Dybale protiv Atalante!

U okviru osmine finala italijanskog Kupa Juventus je na svom stadionu ugostio ekipu Atalante i u vrlo dobroj utakmici slavio pobjedu rezultatom 3:2 i tako obezbijedio prolazak u četvrtfinale ovog takmičenja.

Stara dama je povela u 22. minuti golom Paula Dybale. Asamoah je lijepo centrirao, Mandžukić spustio loptu glavom direktno na nogu Argentinca, koji maestralnim volejom pogađa mrežu gola Atalante.

U 34. minuti obrnute uloge. Dybala je ovaj put bio u ulozi asistenta, a strijelac Mario Mandžukić za 2:0. Međutim, ni gosti se nisu predavali, pa su u 72. minuti smanjili rezultat na 2:1 fenomenalnim golom Konka.

Ali, Pjanić samo tri munute kasnije golom iz penala vraća Juventusu dva gola prednosti. Do kraja utakmice mladi Latte Lath je pogodio za 3:2, ali Atalanta nije mogla više, pa je tim iz Torina prošao u četvrtfinale.