Kamere uhvatile bijesnog Mbappea kako žestoko kritikuje sudiju!

PSG je za vikend doživio najteži poraz u posljednjih 19 godina kada ih je Lille ispratio kući rezultatom 5:1 i tako im bar za jedno kolo odgodio proslavu titule.

Crveni karton u prvom poluvremenu, tačnije 36. minutu promjenio je tok utakmice. Na ranije tuširanje je morao Bernat koji nije ni slutio kakav će debakl doživjeti njegov klub do kraja.

Parižani su nakon utakmice bili posebno ljuti na glavnog arbitra Benoita Bastiena, koji je u Lilleu isključio Bernata i poništio dva gola Mbappeu.

Francuz, ali i mnoge zvijezde PSG-a nisu imale lijepo mišljenje o arbitru nakon meča. Kamere su u jednom trenutku “uhvatile” najskupljeg tinejdžera kako žestoko kritikuje suđenje;

“Ovaj isti sudija nam je uzeo Liga kup, uzima nam igrače, uzima nam sve.” – govorio je ljutiti Mbappe.