KATALONIJA SLAVI: Espanyol pregazio indisponirani Atletico!

Nogometaši madridskog Atletica upisali su težak poraz (3:0) na gostovanju kod Espanyola u sklopu 36. kola španjolskog nogometnog prvenstva.

Atletico je bio pobjedničkom nizu od četiri prvenstvene pobjede, ali očigledno su igrači Diega Simeonea ostali bez motiva nakon što je u prošlom kolu Barcelona osigurala naslov prvaka.

Madriđani su poraženi u gostima kod Espanyola, koji je ovom pobjedom ostao u igru za Europu, iako dva kola prije kraja prvenstva ima tri boda manje Athletica, koji još ima i utakmicu manje.

Espanyol je poveo na samom kraju prvog poluvremena, kada je Diego Godin nespretnom reakcijom poslao loptu u vlastitu mrežu. U 52. minuti Iglesias je postigao gol za 2:0. Isti je igrač u 89. minuti udarcem s bijele točke riješio pitanje pobjednika i postavio konačnih 3:0.

Atleticu je ovo bio tek šesti, ujedno i najteži poraz u Primeri ove sezone.