Katastrofalna Ukrajina doživjela pravi debakl u Minhenu, Rumunija priredila najveće iznenađenje na Euru!

170624Ukrajina

Danas je odigrana prva utakmica grupe E na Evropskom prvenstvu u Njemačkoj, a reprezentacija Rumunije nadigrala je Ukrajinu sa visokih 3:0 u Minhenu.

Ukrajinci su imali terensku inicijativu, ali ništa više od toga. Tako su Rumuni na isteku pola sata igre uspjeli da šokiraju favorita fenomenalnim pogotkom kapitena Stanciua sa oko 20 metara.

Isti igrač je 10 minuta kasnije zatresao prečku Ukrajine i to iz kornera. Na kraju prvog poluvremena Rumunija je imala jedan pogodak prednosti, no pravo zadovoljstvo i sreća za navijače ove selekcije stigla je u nastavku.

Naime, Razvan Marin je u 53. minutu s distance raspalio po jednoj odbijenoj lopti, a Lunin nije bio na visini zadatka i to je već bilo 2:0. Svega četiri minuta kasnije Dragus je postavio konačnih i nevjerovatnih 3:0.

Ukrajina, koja je u baražu za plasman na Euro eliminisala reprezentaciju BiH, nije danas pokazala skoro pa ništa. Ono i što je bilo koliko-toliko dobro, uspio je zaustaviti golman Nita.