KIKS NA SAMOM POČETKU: Brighton šokirao Manchester United! [VIDEO]

Nogometaši Manchester Uniteda su na jugozapadu Engleske upisali svoj prvi ovosezonski poraz. Brighton Hove & Albion je u drugom kolu Premier lige na svom terenu s 3:2 pobijedio Mourinhov United.

Brighton je poveo golom Murraya u 25. minuti, a samo dvije minute kasnije Duffy je povećao vodstvo domaćina. Ubrzo je United odgovorio preko Lukakua, ali Gross je pogotkom iz kaznenog udarca u 44. minuti uništio nade Crvenih vragova.

Počasni pogodak za United postigao je Pogba u 94. minuti iz kaznenog udarca. Momčad Josea Mourinha imala je devet udaraca od čega tri u okvir gola.

Nakon pobjede na otvaranju protiv Leicestera s 2:1, United je upisao potpuno neočekivani poraz na jugozapadu Engleske. Brighton je u prvom kolu poražen na gostovanju kod Watforda s 2:0.

Nakon ovog poraza Manchester United je u ranoj fazi prvenstva počeo zaostajati za vodećim momčadima. Brighton je, s druge strane, došao do vrijedna tri boda u borbi za sredinu tablice Premier lige.

U ranije dvije utakmici dana do pobjede su došli Watford i Manchester City. Stršljeni su upisali drugu pobjedu na teškom gostovanju kod Burnleya s 3:1. Branitelj naslova, Manchester City, također je upisao drugu pobjedu demoliravši Huddersfield s 6:1.