Fenomenalan gol Van Persieja iz slobodnog udarca!

U subotu navečer odigrana je utakmica između PEC Zwollea i Feyenoorda u sklopu 18. kola nizozemskog nogometnog prvenstva.

Domaća momčad je upisala važnu pobjedu sa 3:1, ali utakmicu je obilježio predivan pogodak kapetana gostiju Robina van Persieja iz slobodnog udarca.

Deset minuta prije kraja prvog poluvremena Feyenoord je gubio 1:0, a onda je na scenu stupio bivši napadač Arsenala i Manchester Uniteda. Sudac je pokazao na slobodan udarac, koji je bio smješten na savršeno mjesto za Van Persieja.

Prekaljeni nizozemski golgeter sjajno je pogodio preko živog zida i matirao nemoćnog vratara Zwollea Mickeya van der Harta za njegov sedmi pogodak ove sezone.

Međutim, iako je u odličnoj formi, Van Persie je u oktobru prošle godine najavio da mu je ovo posljednja sezona u karijeri.