Klopp potpuno poludio! Pogledajte slavlje Nijemca nakon gola Lallane!

Temperamentni Nijemac na klupi Liverpoola Jurgen Klopp poznat je po strastvenim i neobičnim proslavama golova svoje momčadi, i zbog toga je omiljen među navijačima tima sa Anfielda, ali i svim ostalim ljubiteljima nogometa.

Danas je Liverpool u nevjerovatnoj utakmici savladao Norwich sa 5:4, a Nijemac je potpuno ‘poludio’ u finišu utakmice kod petog i pobjedonosnog gola svoje ekipe koji je postigao Adam Lallana u 95. minuti susreta.

Klopp je odmah potrčao u zagrljaj strijelcu Lallani, a u tom silnom slavlju je slomio i svoje naočare, mada sigurno ne mari puno zbog toga. Ovaj slowmotion snimak najbolje pokazuje svu emociju koju Klopp ispoljava prilikom proslave pogodaka!

NAJLUĐA UTAKMICA OVE SEZONE!!!Basong pogađa za 4:4 u 92. minuti, a Lallana za 5-4 u 95. minuti susreta. Liverpool je pobijedio Norwich u infarkt završnici!Lajkujte našu stranicu i podržite nas! – www.sportam.info