KLOPP SLAVI: Mane i Van Dijk izbacili Bayern i odveli Liverpool u četvrtfinale!

U najvećem susretu osmine finala Lige prvaka Liverpool je na Allianz Areni izbacio Bayern München. Redsi su slavili s 3:1.

Prvi su do pogotka stigli gosti u 26. minuti susreta. Sadio Mane je odlično primio dugu loptu, “provozao” Manuela Neuera te krasno zabio za 1:0 Liverpoola.

U 39. minuti Bayern je izjednačio autogolom Joela Matipa. Razigrani Serge Gnabry je probio stranu, ubacio na pet metara, a Matip je pokušao spasiti pogodak ispred Lewandowskog, ali je nespretno zatresao svoju mrežu.

U 70. minuti Liverpool ponovno dolazi u vodstvo. James Milner je ubacio iz kornera, a Virgil Van Dijk nadskočio obranu Bayerna i glavom zakucao loptu u mrežu Neuera.

Pitanje pobjednika riješio je Mane u 84. minuti svojim drugim pogotkom na utakmici. Senegalski napadač je odlično iskoristio centaršut Salaha i glavom pogodio za konačnih 3:1.