Komična reakcija Josea Mourinha na VAR odluku je hit na Otoku!

25. kolo Premeirshipa dnoijelo je veliki derbi između Tottenhama i Manchester Cityja. Nakon prvih 45. minuta, rezultat je 0:0.

Baš kao i mnogo puta do sada VAR je u centru pažnje više nego sama partija nogometaša na travnjaku i u ovoj utakmici.

Naime, nakon duela Aguera i Auriera u kaznenom prostroru sudija Dean nije pokazao na bijelu tačku, ali tri minute kasnije dobio je dojavu iz VAR sobe pa je pokazao penal.

Prilikom odbrane francuski golman je bio i u duelu sa Sterlingom koji je pao, ponovo se provjerao VAR, a igrači na terenu su se svađali i odgurivali.

Portugalski stručnjak Jose Mourinho ironično je ispratio cijeli “cirkus” na terenu, a njegova reakcija je viralni hit na Otoku.

Gundogan na kraju nije uspio realizovati jedanaesterac pa je tako “pravda” bar malo zadovoljena. Vrijedi napomenuti da je Manchester izuzetno konkretniji rival nakon prvog dijela meča.