KONAČNO: Borna Sosa zabio prvijenac za Stuttgart!

Nakon 22 službene utakmice mladi hrvatski reprezentativac Borna Sosa (21) postigao je prvijenac za Stuttgart!

Stuttgart je odigrao neriješeno na gostovanju kod Darmstadta 1:1, a lijev bek iz Hrvatske zatresao je mrežu u samom finišu prvog poluvremena i poravnao rezultat.

Forster je ubacio pred gol Darmstadta, Mario Gomez šutirao je glavom, ali mu je to obranio protivnički vratar. Lopta se odbila do Sose koji je rutinski pogodio praznu mrežu.

Sosa je konačno uhvatio kontinuitet. Ovo mu je treća utakmica zaredom i druga u kojoj je krenuo od prve minute. Talentirani 21-godišnjak imao je dosta problema s ozljedama, koje su ga dosta usporile i preselile na klupu. Međutim, u posljednjim utakmica pokazao je da se vraća u formu.

Podsjetimo, Sosa je u ljeto 2018. stigao u Stuttgart iz Dinama kao veliko pojačanje i jedan od najtalentiranijih lijevih bekova svoje generacije. Nijemci su za njegove usluge Dinamu platili osam milijuna eura i označili ga kao je budućnost kluba.