KOVAČ NA MUKAMA: Drugoligaš šokirao Bayern na Allianz Areni!

Bayern München u ovim trenucima pred svojim navijačima igra četvrtfinale Njemačkog kupa protiv drugoligaša Heidenheima. Rezultat je nakon prvih 45 minuta 1:2 za goste.

Pred Nikom Kovačom i Bayernom utakmica sezone je u subotu. Bavarci dočekuju Borussiju Dortmund, ako pobijede doći će na korak do obrane naslova. A ako izgube, Borussia će pobjeći na pet bodova razlike.

Međutim, važna utakmica je i danas, a riječ je o četvrtfinalu Njemačkog kupa. Na Allianz Areni gostuje drugoligaš Heidenheim, a rezultat nakon prvih 45 minuta je senzacionalnih 1:2 za goste.

Bavarci su poveli već u 12. minuti pogotkom Goretzke, ali samo tri minute kasnije izravan crveni karton dobio je Sule. Gosti su ubrzo iskoristili brojčanu prednost i u 26. minuti izjednačili preko Glatzela.

Nakon toga je Bayern krenuo ofenzivnije, a Heidenheim čekao priliku iz kontre. Upravo iz jedne takve kapetan Schnatterer je zabio za senzacionalan preokret (1:2). S tim se rezultat otišlo na odmor.