KOVAČ STOPOSTOTAN: Bayern preokretom do trijumfa nad Leverkusenom!

U šlageru subotnjeg programa četvrtog kola njemačke Bundeslige Bayern München je na Allianz Areni pobijedio Bayer Leverkusen s 3:1 pogocima Corentina Tolissa i Arjena Robbena.

Hrvatski reprezentativac Tin Jedvaj odigrao je cijelu utakmicu za goste iz Leverkusena, a pogodak za ‘Apotekare’ postigao je Wendel iz kaznenog udarca u petoj minuti susreta.

Iako je Bayer poveo, Kovačeva momčad brzo se vratila u susret pogotkom Corentina Tolissa u 10. minuti,a preokret Bayernu donio je Arjen Robben fantastičnim volejom u 19. minuti. Konačnih 3:1 postavio je James Rodriguez u 89. minuti susreta.

Bayern je nakon četiri kola ostao stopostotan i nalazi se na samom vrhu Bundeslige, dok su gosti iz Leverkusena prikovani za dno tablice bez ijednog osvojenog boda.

Sjajan početak Kovača na klupi Bavarskog velikana!