KRAH REALA: Levante uzeo sva tri boda na Santiago Bernabeu!

Real Madrid je u sklopu devetog kola Primere dočekao Levante u utakmici u kojoj se očekivao prekid lošeg niza. Međutim, Lopeteguijeva momčad ponovno je razočarala i upisala poraz od Levantea s 1:2.

Real je gubio već u šestoj minuti nakon velike pogreške Varanea, Morales je sjajno zabio za 0:1! U 12. je Levante dobio penal nakon Varaneova igranja rukom!

Sudac je najprije izvukao izvan kaznenog prostora, ali nakon nekoliko minuta gledanja VAR-a, ipak su gosti dobili penal, a Marti je pogodio za šokantnih 0:2!

U 17. minuti Real je zabio za 1:2, ali VAR je poništio gol! Opravdano, jer nakon što je Ramos uzdrmao gredu, Asensio je ugurao loptu u mrežu, ali je bio u nedozvoljenoj poziciji.

U nastavku susreta Real se napromašivao, a 72. minuti uspio je napokon postići gol nakon asistencije Benzeme za Marcela. Nakon gotovo pet utakmica Real je napokon postigao pogodak. Nakon 481 minute.

Kraljevi su u nastavku na sve načine pokušavali postići pogodak, a u 88. minuti su napokon uspjeli, strijelac je bio Benzema, ali pogodak je poništen zbog zaleđa.

Da li je ovo konačni kraj za Julena Lopeteguija na klupi Reala?