Kraljevi unatoč crvenom kartonu Modrića slavili protiv Celte

Ekipa Real Madrida ostvarila je sigurnu pobjedu u meču prvog kola španske La Lige protiv Celte u Vigu rezultatom 3:1.

Real Madrid je u vodstvo stigao u 12. minuti kada nakon odlične kombinacije Balea i Benzeme ovaj drugi postiže pogodak, a to je ujedno bio i rezultat prvog poluvremena.

U 56. minuti drugog poluvremena Hrvat Luka Modrić dobio je direktan crveni karton, no to nije previše utjecalo na njegovu ekipu koja je fantastičnim golom Kroosa uduplala svoje vodstvo.

Rezervista Lucas u 80. minuti pogađa za 0:3, a konačnih 3:1 postavio je Losada u 91. minuti koji je tako bar malo ublažio poraz svog tima.

Real Madrid je tako na najbolji mogući način otvorio špansko prvenstvo te je iskoristio poraz Barcelone od Athletic Bilbaoa za prvu prednost od tri boda.