Kriza se nastavlja: Montpellier srušio Paris Saint-Germain!

Nogometaši Paris Saint-Germaina su u 34. kolu Lige 1 poraženi na gostovanju kod Montpelliera s 3:2.

Parižani su ostvarili svega jednu pobjedu na prethodnih pet susreta, dok su u prethodne četiri utakmice osvojili tek jedan bod, ne računajući izgubljeno finale Kupa od Rennesa.

Razlog slabijih rezultata su problemi s ozljedama i suspenzijama, a važno je spomenuti i da je PSG ranije osvojio naslov i da nema previše ambicija u prvenstvu.

Gosti su poveli autogolom Oyonga u 12. minuti, da bi već u 21. minuti Kimpembe zatresao vlastitu mrežu za 1:1.

U nastavku je Angel Di Maria prekrasnim pogotkom donio PSG-u novo vodstvo, a u 80. minuti Delort zabija za 2:2. Montpelier je stigao i do trećeg gola, a pogodio je Camara.

Montpellier će s ova tri boda nastaviti utrku za četvrto mjesto, koje trenutno pripada St. Etienneu, koji ima 59 bodova, pet više od Montpelliera.