Kvalifikacije za Ligu prvaka: Dinamo rutinski do trećeg pretkola!

Nogometaši Dinama iz Zagreba večeras su trijumfom nad gruzijskim Saburtalom Tbilisijom 3:0 osigurali učešće u trećem pretkolu kvalifikacija za Ligu prvaka.

Momčad iz Zagreba je u prvom meču slavila sa 2:0 i bilo je jasno da je veliki favorit za prolaz dalje. ‘Modri’ su tu ulogu opravdali i na terenu te su slavili laganu pobjedu.

Sva tri gola na Maksimiru pala su u drugom poluvremenu. Prvo je mrežu gostiju u 77. minuti zatresao Oršić, da bi dvije minute kasnije Petković povisio na 2:0.

Konačan rezultat postavio je jedan od najboljih igrača ove ekipe, Dani Olmo u nadoknadi vremena. Vrijedi napomenuti da je Španac upisao i jednu asistenciju na večerašnjem susretu.

Dinamo će u trećem pretkolu igrati protiv mađarskog Ferencvaroša koji je u dvomeču bio bolji od Vallette ukupnim rezultatom 4:2.