Lacazette zabio dva gola i sjajnim potezom osramotio Jaya Rodrigueza

Arsenal je sinoć u okviru šestog kola engleske Premier lige na domaćem terenu bio bolji od West Broma sa 2:0, a jedan od najboljih pojedinaca je bio Alexandre Lacazette, koji je postigao dva pogotka.

[ads1]

Najprije je francuski internacionalac u 20. minuti utakmice doveo Topnike u vodstvo, dok je svoj drugi pogodak postigao u 67. minuti sa bijele tačke i tako osigurao svojoj ekipi sva tri boda.

Osim što je postigao dva pogotka, novi napadač ekipe iz sjevernog Londona je odigrao fantastičnu patriju, a posebnu pažnju privlači njegov potez nad Rodriguezom. Lacazette je krenuo u prodor i lagano kroz noge provukao loptu napadaču West Broma, a mnogi otočki mediji su se našalili i rekli kako je Rodrigueza poslao nazad u Southampton da posmatra valove mora, piše sportsport.ba.