Lampard može odahnuti: Mount propušta “samo” duel protiv Liverpoola

Navijači Chelseaja su nakon utakmice protiv Valencije bili zabrinuti nakon što se u prvom poluvremenu povrijedio Mason Mount, no nakon ljekarskih pregleda mogu odahnuti.

Čini se kako trener Plavaca Frank Lampard može odahnuti jer se navodno ne radi o težoj povredi, pa će mladi Englez samo propustiti duel protiv Liverpoola za vikend.

Mounta je povrijedio Francis Coquelin, a 20-godišnji igrač srećom po navijače Chelseaja nije teže povrijeđen iako je na prvo gledanje izgledalo zaista zastrašujuće.

Mount je do sada odigrao svaku minutu u engleskom prvenstvu i jedan je od igrača na kojima Frank Lampard gradi igru Plavaca.

Chelsea će u nedjelju protiv Liverpoola tražiti nastavak pobjedonosnog niza nakon što su u prethodnom kolu razbili ‘Wolvese’ na gostujućem terenu rezultatom 5:2.