LAMPARD U EKSTAZI: Kovačić zabio prvijenac za Chelsea o kojem će još pričati!

U grupi H Lige prvaka prava je ludnica. Prva tri mjesta drže tri kluba s jednakim brojem bodova. Lille je na začelju s jednim bodom, ali Ajax, Chelsea i Valencia potpuno su izjednačeni.

U ranijem terminu od 18:55 igra se spektakl na Mestalli između domaćina Valencije i Chelseaja. U drugom susretu petog kola ove grupe od 21:00 na Pierre-Mauroyu igraju Lille i Ajax.

Nakon nekoliko izglednih prilika s obje strana, prva je povela Valencia. U 41. minuti Soler je kaznio lošu reakciju Chelseajeve obrane, utrčao iz drugog plana i matirao Kepu.

No, samo minutu kasnije Chelsea je izjednačio. Iznimno važan pogodak za Lampardovu momčad postigao je hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić.

Primio je hrvatski veznjak loptu na 20-tak metara od protivničkog gola pa ju preciznim udarcem desnog nogom poslao u donji desni kut nemoćnog Cillessena.

Sjajan potez i prvi gol Kovačića u njegovoj 71. utakmici za Chelsea.