Lazio na krilima maestralnog Lulića savladao Juventus i osvojio Superkup Italije

Nogometaši Lazija danas su u Superkupu Italije koji se igrao na stadionu Kralj Saud u Rijadu slavili protiv Juventusa rezultatom 3:1.

Lazio je mnogo bolje otvorio utakmicu i u 16. minuti susreta preko Luisa Alberta došao do vodstva.

Juventus je izjednačio u 45. minuti utakmice, a strijelac je bio Dybala. Argentinac je postavio konačan rezultat prvog dijela.

Kapiten Lazija Senad Lulić donio je trofej Superkupa Italije svojoj ekipi u 73. minuti susreta. Nakon jednog centaršuta bio je na pravom mjestu na drugoj stativi i poslao loptu iza leđa Szczesnog.

U posljednjoj minuti utakmice je Cantaldi iz fantastičnog slobodnog udarca dokrajčio italijanskog prvaka.