Leganes na pogon En-Nesyrija deklasirao favorizani Betis!

U prvoj utakmici nedjeljnog programa 23. kola španjolskog nogometnog prvenstva sastali su Leganés i Real Betis.

Betis je u ovom susretu imao ulogu blagog favorita, no Leganés je imao druge planove. Domaći su odigrali sjajnu utakmicu i na krilima Youssefa En-Nesyrija došli do uvjerljive pobjede od 3:0.

Leganés je poveo u 22. minuti kada je prekrasan pogodak postigao En-Nesyri. Domaći navijači su ponovno bili na nogama u 36. minuti kada je na 2:0 povisio ponovno raspoloženi En-Nesyri.

Briljantnu utakmicu ovaj marokanski napadač završio je sredinom drugog dijela kada je kompletirao hat-trick. Braithwaite je asistirao, a konačnih 3:0 En-Nesyri je postavio u 66. minuti susreta.

Leganés je ovom pobjedom skočio na 11. mjesto s 29 bodova, dok je Betis šesti sa samo tri boda više.