Liga prvaka: Rukometaši Zagreba doživjeli težak poraz u Sloveniji!

Rukometaši PPD Zagreba u susretu 8. kola skupine B Lige prvaka izgubili su na gostovanju kod Celja Pivorne Laško s visokih 30:21 (10:9).

Igrači hrvatskog prvaka bili su u zaostatku od početka utakmice, loše su napadački ušli u dvoboj i prvi pogodak postigli tek u šestoj minuti. Momčad Line Červara nije uspjela pronaći način kako svladati odličnog Ferlina na vratima Celja.

Domaćini su u 40. minuti poveli sa 17:12 kažnjavajući slabu igru Zagreba. Prednost Celjana rasla je sve do maksimalnih devet razlike (25:16) osam minuta prije kraja. Domaći Branko Vujović je sa sedam golova bio najbolji strijelac utakmice.

Celje je ovom pobjedom preskočilo Zagreb na ljestvici i sada su šesti sa šest bodova, kao i četvrti Flensburg te peti Skjern, dok je PPD Zagreb posljednji osmi s pet. Uvjerljivo na vrhu je PSG sa 16 bodova.