LIGUE 1: Monaco nakon novog poraza u borbi za opstanak!

U prvoj utakmici osmog kola francuske Ligue 1 Saint-Etienne na svom stadionu pobijedio Monaco sa 2:0 te tako nastavio krizu kluba iz Kneževine, kojem je ovo peti prvenstveni poraz!

Nogometaši Monaca stvarali su i promašivali prilike, u čemu je prednjačio kapetan Radamel Falcao. Saint-Ettiene poveo je 41. minuti preko Khazri Whabija, a isti igrač povisio je rezultat u 54. minuti  na, pokazat će se, konačnih 2:0.

Monaco već sedam utakmica ne zna za pobjedu u Ligue 1. Nakon što je sezonu otvorio pobjedom protiv Nantesa potom je nanizao tri remija i četiri poraza. Monaco je sa šest bodova na katastrofalnom 18. mjestu.

S druge strane, Saint-Ettiene je privremeno zasjeo na sjajno drugo mjesto s 15 bodova.