Lille nanio Realu prvi poraz ove sezone, Bayern šokiran u Engleskoj, Benfica pomela Atletico

021024David-Lille

Nogometaši Lillea pobijedili su na svom terenu u drugom kolu Lige prvaka momčad Real Madrida rezultatom 1:0 te su tako braniteljima naslova nanijeli prvi poraz ove sezone.

Prvih 45 minuta proteklo je u inicijativi francuske momčadi, a do zaslužene prednosti stigli su u trećoj minuti sudačke nadoknade kada je David sigurno izveo kazneni udarac.

Za razliku od prvog dijela, u nastavku su izostale prigode. Real unatoč želji da dođe do poravnanja nije uspio stvoriti potreban pritisak iz kojeg bi došao do prilika za gol pa je ostalo konačnih 1:0 za Lille.

Još jedno veliko iznenađenje dogodilo se u Engleskoj gdje je Aston Villa pobijedila favorizirani Bayern München rezultatom 1:0.

Pogodak odluke pao je u završnici utakmice kada je Duran iskoristio veliku grešku Neuera i matirao ga za erupciju oduševljenja domaćih navijača.

Najveću pobjedu večeri upisala je Benfica koja je sa 4:0 razbila deklasirala Atletico Madrid. Strijelci za Benficu bili su Akturkoglu, Di Maria, Bah i Kokcu.