Lisice su ponovo u modi: Osma uzastopna pobjeda uz još jednu majstorsku partiju Vardyja

Nogometaši Leicester Cityja slavili su u 16. kolu na gostovanju kod Aston Ville rezultatom 4:1 i tako upisali osmu uzastopnu pobjedu u Premiershipu.

Englez Jamie Vardy je pogađao u posljednjih osam utakmica u Premiershipu. Trenutno na svom kontu ima 16 pogodaka.

Povele su Lisice već u 20. minuti susreta golom Vardyja, a u 41. Iheanacho je poviso na 2:0. Konačnih 2:1 u prvom poluvremenu postavio je Grealish u 47. minuti susreta.

Gosti su u drugom poluvremenu postigli još dva pogotka. Prvo je strijelac bio Evans u 49. minuti, a potom je svoj drugi pogodak na utakmici postigao i Vardy u 75. minuti susreta.

Leicester je sada drugoplasirani sa 38 osvojenih bodova, osam manje od lidera Liverpoola i šest bodova više od trećeplasiranog Manchester Cityja.